Opinie

"Jestem mega zadowolona z ogromnej ilości wiedzy, którą przekazałaś mi w zrozumiały sposób. Niby papierologia, a da się przedstawić w ciekawy sposób! Gdybym sama miała szukać tych wszystkich informacji, to pewnie połowy bym nawet nie znalazła, bo bym nie pomyślała, że coś takiego może mi być potrzebne, nie wspominając już o tym, że dzięki Twojemu szkoleniu wiem, jak wiele jest fałszywych informacji w internecie, które mogą nam zaszkodzić... <br> Dobrze, że stworzyłaś szkolenie, którego wcześniej nigdzie nie widziałam, a jeszcze lepiej że każda branża kosmetyczna może z niego skorzystać i wynieść maxa, szczerze polecam każdemu!"

Pani Dominika

"[...] Dziękuję, że poszłam na Twoje szkolenie, dzięki temu kontrola przebiegła łatwo i bez problemów"

Pani Patrycja

"Dziękuję za szkolenie pełne wiedzy. Rozwiane mam wszelkie wątpliwości i przedstawione wszelkie typy naskórka na dłoniach, co się z tym wiąże, różne metody opracowania skórek. Wiele nowości dla mnie mimo wcześniejszych szkoleń."

Pani Kasia

"Dziękuję Ci bardzo za wskazówki, mam nadzieję, że po kilku manicurach będą te paznokcie jeszcze lepiej wyglądać. Na pewno wiem na co zwrócić uwagę"

Pani Karolina

"Były to cudowne dwa dni, w super towarzystwie, ogromna dawka wiedzy z czego ogromnie się cieszę. Szczerze mówiąc, myślałam, że coś tam wiem w temacie przedłużania paznokci, ale po tym szkoleniu okazało się, że nie wiem nic :D Teraz pozostaje mi tylko ćwiczyć i wprowadzić nowe nawyki do mojej pracy"

Pani Nikola

"Gosiu chcę Ci podziękować za dzisiejsze szkolenie :) Po tym jak mi pokazałaś podłożenie formy Twoim sposobem, już się tego nie obawiam, a wręcz przeciwnie chcę już klientki na żele. :D Raz jeszcze dziękuję i to moje pierwsze, ale nie ostatnie szkolenie u Ciebie!!!"

Pani Agata

"Gosiu dzisiaj na spokojnie już chciałam bardzo podziękować za szkolenie, czuję, że dużo się nauczyłam, teraz tylko ćwiczyć."

Pani Nikola

"Gosiu! Bardzo ci dziękuję za super kurs 'Najlepsze Mani w Mieście!' [...] Dzięki tobie wiem, że cierpliwość, systematyczność i konsekwencja w dążedniu do celu popłacają, a poprzeczkę należy zwiększać stopniowo! Tak jak rozmawiałyśmy, niby 'zwykłe malowanie paznokci', ale dzięki kursowi poznałam NIEZWYKŁE sztuczki jak ten proces usprawnić, ulepszyć oraz przyspieszyć. Zdecydowanie polecam każdemu inwestowanie w siebie, a my widzimy się na kolejnym kursie :) "

Pani Patrycja

Szkolenie z hybrydy 'Najlepsze Mani w Mieście' było moim pierwszym szkoleniem. Osobiście nie zawiodłam się i szkolenie spełniło moje oczekiwania. Ogrom przekazanej wiedzy. Żadne pytanie nie pozostawiłaś bez odpowiedzi. Na pewno szkolenie pomogło mi wyeliminować błędy przez które 'nie wychodziło' i poszerzyć wiedzę. W końcu dowiedziałam się, jak zabrać się za te skórki. A atmosfera była super!"

Pani Karolina

"Uczestniczyłam u Gosi w szkoleniach perfekcyjny manicure i doszkolenie żelowe. Wspaniała atmosfera, mnóstwo wiedzy, przemiła osoba. :) Na pewno jeszcze wrócę. Polecam z całego serduszka"

Pani Marta

"Odbyłam szkolenie gotowi do startu z podstawy żelowej i jestem zachwycona efektem, przekazaną wieszą i kompetencją. <3 Gosia jest bardzo pomocną instruktorką, cudownie ciepłą osobą, w znakomity spoósb przekazuje wiedzę, którą posiada bez lania wody. Atmosfera była idealna. Polecam bardzo serdecznie i cieszę się, że na ciebie trafiłam"

Pani Karolina

"[...] Gosiu, bardzo chciałabym ci podziękować za moje 5 szkolenie. :) Za każdym razem masa informacji w super atmosferze. [...] Z całego serca wszystkim będę polecać ciebie i twój salon, bo masz masę wiedzy i przekazujesz ją perfekcyjnie [...]"

Pani Monika

"Prawda jest taka, że o bezpieczeństwie w salonie beauty nie dowiesz się nigdzie. Wszystko dlatego, że nie ma teraz żadnych konkretnych podstaw prawnych na których sanepid może się opierać. [...] @margarette_beauty_ zrobiła coś, czego nie zrobił nikt wcześniej. Uporządkowała wszystkie zasady i dokopała się do wiedzy, która jest trudno dostępna. Jeśli chcesz wiedzieć jak prowadzić swój salon to zapraszam do Gosi na szkolenie."

Pani Kamila

"Szkolenie Bezpieczny Salon - jedyne takie szkolenie! Wszystko pięknie opisane i usystematyzowane, a do tego gotowe procedury, polecam!"

Pani Marta

"Cudowna i sympatyczna osoba. Jest w stanie namalować wszystko, co zażyczy sobie klientka, ale również posiada pełno pomysłów dla klientek niezdecydowanych. Wykonane paznokcie zawsze przecudne i wytrzymałe. Polecam z całego serca."

Pani Karolina

"Margarette Nails to świetna manikiurzystka. Zawsze jestem zadowolona z wykonania stylizacji moich paznokci, jak i tego co na nich mam. Piękne wzory wykonane z niesamowitą dbałością o każdy szczegół. Atmosfera w salonie bardzo przyjemna i ciepła. Bardzo serdecznie polecam Margarette Nails."

Pani Aleksandra

"Do Pani Gosi trafiłam dzięki poleceniu mojej szwagierki. Miał to być jednorazowy zabieg - piękna stylizacja na urlop, a skończyło się ogromną miłością do wykonywanych przez Panią Gosię paznokci. Jestem zachwycona profesjonalizmem, ogromnym wyborem kolorów, ozdób, wzorków, ale przede wszystkim samą Panią Gosia. Fantastyczna atmosfera, doskonale potrafi doradzić w wyborze, czy dopełnić wizje, z którą klientka przychodzi. Jeśli chodzi o wykonanie pazurków - BOMBA! Bardzo starannie, estetycznie, z pomysłem i przede wszystkim BEZPIECZNIE! Polecam z całego serduszka wszystkim szukającym swojej stylistki paznokci."

Pani Aneta

"Małgorzata Krężałek jest specjalistką w swojej dziedzinie dążącą ciągle do perfekcji. Odbyte kursy świadczą o chęci do rozwijania swoich umiejętności, a późniejszy trening owocuje w wykonywanie pięknych paznokci nowymi technikami, w coraz to krótszym czasie. Zawsze dokładnie odpowiada na każde moje pytanie, dzięki czemu jestem świadoma wykonywanego zabiegu, ale także potrafi odradzić wykonania pomysłów klienta, które mogą nieść szkodę dla paznokci. Kładzie nacisk na higienę sprzętu, dzięki czemu mam pewność, że zabieg będzie bezpieczny dla mojego zdrowia. Pani Krężałek jest profesjonalistką, która widać, że kocha swoją pracę, dlatego szczerze polecam zaufać ze swoimi dłońmi właśnie jej."

Pani Aleksandra

Skontaktuj się